Svatební agentura & půjčovna svatebních a společenských šatů

Užitečné Informace

Úvod

Snem každé nevěsty je, aby v ten nejkrásnější den bylo vše dokonalé a jedinečné a aby se cítila jako princezna.

Všechna tato přání či sny Vám splníme v našem salonu Popelka. S námi se budete cítit jako půvabná nevěsta či hvězda společenské události.

 

SVATEBNÍ ŠATY

Nabízíme širokou nabídku modelů od značek z celého světa, jako např. Mori Lee New York, Miss Kelly Paris, Miss Paris, Divina Sposa, Jasmine Bridal, Agnes a další. V našem salonu si vyberete ty nejkrásnější šaty od jednoduchých splývavých až po náročně propracované modely či zdobené komponenty Swarovski.

Šaty Vám vždy upravíme na míru tak, aby Vám dokonale padly.

Ke svatebním šatům nabízíme i širokou škálu doplňků, jako bolerka, kožíšky, rukavičky, závoje, šperky, ozdoby do vlasů, svatební pompadourky či podvazky v různých barvách. V neposlední řadě u  nás najdete i svatební lodičky značky Westerleigh, které jsou velice pohodlné.

 

ŠATY PRO DRUŽIČKY

V našem salonu Popelka najdete šaty i pro ty menší princezny. Půjčujeme šaty jak na svatební události, tak na svaté přijímání včetně věnečků, bolerek a dalších doplňků.

 

SPOLEČENSKÉ ŠATY

Ve svatebním salonu Popelka nabízíme nejnovější kolekce plesových, společenských či maturitních šatů. Půjčujeme šaty i na bílou prodlouženou. S námi budete ozdobou celého večera.